سوالات متداول

مگامدیر چیست؟

مگامدیر مجموعه آنلاین ارائه خدمات عارضه یابی و حل چالش سازمانی است که با تکیه بر توان کارشناسی همکاران خبره در  بیشتر بخشهای کسب و کار، متناسب با هر مشکلی که در ابعاد مختلف سازمان شما وجود داشته باشد، راهکار ارائه می نماید.

مگامدیر چه خدماتی ارائه می دهد؟

چهار نوع خدمات در مگامدیر ارائه میگردد که شما می توانید به تناسب نیاز سازمان خود هریک یا تلفیقی از هرسه خدمت را درخواست نمایید. خدمات مشاوره عمومی که مختص چالشهای کوچک سازمان است و در قالب ارتباط در سایت انجام میشود. خدمات تخصصی کلینیکی که به دو صورت تلفنی و حضوری طی زمان بندی مشخص انجام میشود و خدمات تخصصی پروژه ای که تیم متخصصین دپارتمان مربوطه مبادرت به حل چالش میکند.خدمات ویژه موردی هم مربوط به مشکلاتی است که خارج از دپارتمانها و خدمات، از سوی مشتری اعلام میشود.

چگونه میتوانم از خدمات مگامدیر استفاده کنم؟

شما می توانید به سادگی از چند طریق از خدمات استفاده نمایید: روش اول: مراجعه به دپارتمان مربوطه در سایت و انتخاب موضوع مربوط به چالش، تکمیل  و ارسال فرم، دریافت خدمات.

روش دوم: شما می توانید با مراجعه به بخش خدمات ما انواع خدمات را با زیر مجموعه دپارتمان های آن انتخاب نموده و فرم درخواست مشاوره را ارسال نمایید.

روش سوم: انتخاب مستقیم کارشناس مربوط به حوزه چالش سازمانی، تکمیل فرم ارتباط، دریافت خدمات.

مشتریان مگامدیر چه کسانی هستند؟

همه سازمانها و اشخاص حقیقی و حقوقی  تولیدی- خدماتی (خصوصاً شرکتهای کوچک و متوسط) برای از میان برداشتن مشکلات پیش رو و تسهیل رشد و ارتقاء کسب و کار خود  می توانند متناسب با نیازمندی سازمان خود از خدمات مگامدیر به اشکال مختلف برخوردار باشند.

متخصصین مگامدیر چگونه جذب میشوند؟

متخصصین و کارشناسان مگامدیر از بین اشخاصی که علاوه بر علم و دانش مدیریتی درحوزه خود و احراز تجربه مفید کاری مرتبط، توانایی عارضه یابی و ارائه راهکار را نیز داشته باشند انتخاب و طی مراحل مختلف علمی جذب و به کارگیری میشوند. رازداری و امانت داری از جمله شرایط اصلی همکاری است.

هزینه های مربوط به دریافت خدمات چگونه است؟

خدمات عمومی در وب سایت بانک به صورت کاملا رایگان ارائه می گردد. خدمات تخصصی کلینیکی براساس ساعت مذاکره تلفنی یا میزان زمان جلسه حضوری محاسبه و توسط مشتری پرداخت می گردد. هزینه ها قبل از ارائه خدمت به اطلاع مشتری میرسد.

پروسه زمانی هریک از خدمات چقدر است؟

خدمات مشاوره عمومی در مگامدیر حداکثر طی یکروز کاری از طریق سایت پاسخ داده میشود. خدمات تخصصی کلینیکی بمحض دریافت اطلاعات ارسالی توسط متخصص مربوطه و انجام هماهنگی های لازم برای زمان مناسب تماس یا جلسه حضوری در محل شرکت صورت می پذیرد. خدمات تخصص پروژه ای نیز طبق برنامه ریزی زمان بندی شده طی 3فاز مشخص که بسته به نوع مشکل و حجم فعالیت، از چند روز تا چند ماه بطول می انجامد.

چه زمانی به خدمات مگامدیر نیاز پیدا میکنیم؟

نقش اصلی مگامدیر در کسب و کار شما زمانی است که سازمان شما به چالش برخورده باشد و نیازمند راه حل باشید. شما احتمالا در چند موقعیت به خدمات ما نیاز پیدا خواهید کرد. در مرحله نخست با مشکل کوچکی مواجه شده اید که می توانید در حد مشاوره آنلاین در سایت به نتیجه دلخواه خود برسید در این صورت از خدمات رایگان ما استفاده میکنید. شکل دوم زمانی است که شما با مشکلی برخورده اید که یا شناخته شده نیست و یا برای برخورد با آن نیاز به مشاوره و کمک دارید. در اینصورت از خدمات کلینیکی ما استفاده میکنید. اما در صورتی که چالش سازمان شما عمده باشد و نیاز به بررسی های عمقی یا تحلیلی بیشتری داشته باشد، حتماً بایستی از خدمات پروژه ای ما استفاده نمائید.

اطلاعاتی که در فرمها ثبت میکنم چه میشود؟

اصل محرمانگی اطلاعات و رازداری در کلیه مراحل اخذ اطلاعات اولیه تا انعقاد قرارداد و حتی پس از آن، بصورت جدی در مگامدیر رعایت می گردد.

آیا خودم میتوانم کارشناس انتخاب کنم؟

بله در صورتیکه با ملاحظه مشخصات و رزومه کاری و تجربی هریک از متخصصین در مگامدیر ، تشخیص دادید که کارشناس یا متخصص خاصی بهتر می تواند کار شما را انجام دهد، میتوانید مستقیما وی را جهت انجام کارتان انتخاب نمائید.

مگامدیر برای عارضه یابی سازمان از چه تکنیکهای استفاده میکند؟

بلحاظ حفظ اسرار تجاری شرکت، اجازه بدهید پاسخ این سوال طی جلسات حضوری ارائه شود.