دپارتمان ترجمه

دپارتمان ترجمه

کلید ارتباط موثر با جهانیان، سخن گفتن به زبان جهانیان است. امروزه با گسترش اینترنت، حوزه فعالیت کسب و کارها گسترده تر و دسترسی به مخاطبان مختلف از سراسر جهان آسان تر گردیده است، اما هنوز عدم تسلط به زبان بین المللی به عنوان یک سد و مانع بزرگ در این مسیر محسوب می شود. مدیران جهت انجام یک مذاکره بین المللی و یا ترجمه تخصصی متون و قراردادها با چالش های فراوانی از جمله: عدم آشنایی به ساختار زبان، معنا و مفهوم چندگانه، وجود اصطلاحات تخصصی، افعال ترکیبی و… مواجه می گردند. تیم دپارتمان زبان مگامدیر آماده است تا چالش های شما را در کوتاهترین زمان و کمترین هزینه ممکن برطرف نماید.

گاهی در مسائل بسیار حیاتی مانند تنظیم قرارداد تجاری، مشکلات حقوقی و مسائل امنیتی و شرکت در سمینارهای بین المللی نیاز به ترجمه هم زمان است. در حال حاضر اپلیکیشن های متعددی در حوزه ترجمه وجود دارد ولی به دلیل مشکلاتی مانند اختلال و تحریف در بیان، تلفظ و گویش ممکن است کارایی لازم را نداشته باشند. وجود یک مترجم حرفه ای به همراه تیم تجاری شما این امکان را فراهم میسازد که در مذاکرات برنده باشید.

با توجه به شرایط کنونی جهان و نیاز به ارتباطات گسترده و آشنایی با دانش روز و تالیف مقاله و پروپوزال، دسترسی به اخبار و اطلاعات روز دنیا و مطالعه کتاب های جدید مرتبط با حوزه فعالیت هر کسب و کار، ترجمه تخصصی متون امری لازم به نظر می رسد. ترجمه متون تخصصی پیچیدگی های خاص خود را دارد و نیازمند شناخت کافی از هر دو زبان می باشد. مدیران در این بخش با چالش هایی مانند: ترجمه متون تخصصی، ترجمه اسناد، ترجمه اصطلاحات و نامه های رسمی و… مواجه می باشند.

برای توسعه کسب و کار و جذب  مشتریان و مخاطبان مختلف از سراسر جهان، داشتن یک وب سایت و اپلیکیشن چند زبانه امری لازم و ضروری به شمار می آید. استفاده درست از واژگان وترجمه دقیق محتوای سایت جهت برقراری ارتباط موثر با مخاطب، نیازمند آشنایی کامل با زبان مورد نظر می باشد.

هدف از CRM، جذب مشتریان بالقوه، توسعه روابط مشتریان و نگهداری و مراقبت از مشتریان است. با توجه به محیط رقابتی بازار و تغییر سلیقه مشتریان چالش های بسیاری در این زمینه وجود دارد.کاهش شناخت از مشتری، نداشتن کانال ارتباطی مناسب، نداشتن تیم متخصص مجهز به مهارت های فنی کسب و کار، عدم آموزش کارکنان، در دسترس نبودن فناوری های نوین و …

فرم مشاوره دپارتمان ترجمه:

* روی فهرست کلیک کرده تا فهرست نمایش داده شود
* روی فهرست کلیک کرده تا فهرست نمایش داده شود